fbpx

Recreatievastgoed te koop in BROUWERSHAVEN

Asterias (nr: 5), 4318 NG, BROUWERSHAVEN | Ref. ZE104597

82 m² € 449.500,- k.k.

Delta Makelaardij

Omschrijving

VRIJSTAANDE WONING OP TOPLOCATIE!

DELTA makelaardij mag namens haar opdrachtgever u deze zeer luxe afgewerkte vrijstaande 6-persoons woning te koop aanbieden. Dit woonhuis is gelegen op 760 m2 eigen grond op een uitstekende locatie op het park "Port Greve". Iedere dag een vrij uitzicht en dat verveelt natuurlijk nooit! Bruto vloeroppervlakte ca. 123m2!

De woning wordt momenteel verhuurd via Summio (voorheen Landal Greenparks) met een goed rendement. Inkomsten en kosten zijn op te vragen bij de makelaar. Als u de woning wilt blijven verhuren en tegelijkertijd wilt genieten van eigen gebruik, is dat zeer goed mogelijk. U kunt 89 dagen per jaar blokkeren voor uzelf en uw directe familieleden. Volledig eigen gebruik is ook mogelijk. Het huidige huurcontract met Summio kan worden beëindigd.

De woning is in de laatste jaren flink geüpgraded en is o.a. voorzien van:
- Nieuwe keuken (2017) met diverse inbouwapparatuur;
- Nieuwe vloeren op begane grond en 1e verdieping;
- Nieuw compleet en luxe inventaris;
- 2-tal badkamers;
- Nieuwe cv-opstelling 2021, Intergas;
- Buitengevels + dak geïmpregneerd en gereinigd;
- Schilderwerkzaamheden binnen en buiten in 2020;
- Nieuwe schuur v.v. dak-, muurisolatie en dubbel glas.

Welkom aan de Asterias 5 te Brouwershaven!

Indeling
U komt aan bij de woning waar u kunt parkeren op de dubbele oprit welke voorzien is van een laadpaal voor elektrische auto's. Eenmaal binnengekomen in de hal van de woning kunt u de badkamer, toilet, slaapkamer en woonkamer bereiken. De badkamer op begane grond is ruim van opzet en beschikt over een ligbad, wastafel, douche en sauna. Het toilet is separaat. De slaapkamer aan uw rechterhand vanuit de hal is ruim van opzet en beschikt over een 2-tal losse bedden.

De woonkamer is ruim van opzet en is voorzien van veel lichtinval door de diverse en vele raampartijen en openslaande tuindeuren. De woonkamer is voorzien van een houtkachel, dat geeft een behaaglijke warmte voor in de koude wintermaanden, heerlijk toch?! De keuken staat in open verbinding met de woonkamer en is tevens luxe uitgevoerd en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Het inbouwapparatuur bestaat o.a. uit een vaatwasser, koel- en vrieskast, combi-oven, gaskookplaat en afzuigkap.

De bijkeuken grenst aan de keuken, hier staat o.a. de wasmachine en droger. Zo ook is de cv-opstelling en de meterkast hier gesitueerd. Vanuit de bijkeuken kunt u naar het grote buitenterras.

De vaste trap in de woonkamer is goed beloopbaar en brengt u naar de 1e verdieping waar nog een 2-tal royale slaapkamers zijn gesitueerd. De ouderslaapkamer is voorzien van openslaande deuren naar het zonneterras, het terras ligt op het zuidoosten.

De badkamer op deze verdieping is compleet vernieuwd. Tevens wordt er een grote dakkapel geplaatst zodat het geheel ruimtelijk aanvoelt. Februari j.l. is het opgeleverd.

Tuin
De tuin is werkelijk de kers op de taart! Ca. 700m2 tuin rondom de woning v.v. een 2-tal terrassen. Het terras, aan de zijkant van de tuin is toegankelijk vanuit de woonkamer en de bijkeuken. Hier kunt u gezellige momenten beleven en heerlijk genieten van de middag- en avondzon! In de tuin, aan de achterzijde, is een grote vrijstaande schuur gebouwd. De schuur is geplaatst in 2020 en is voorzien van dak- en muurisolatie, beschikt over dubbel glas in een houten kozijn en elektra punten. De schuur is o.a. in gebruik als extra opbergruimte maar ook als extra slaapgelegenheid, ideaal!

Algemeen
De woning is zeer goed afgewerkt en altijd netjes onderhouden; warm water en verwarming wordt aangestuurd door de gas cv-opstelling 2022; woonhuis is volledig geïsoleerd en beschikt over een energielabel C; de woning wordt verkocht inclusief gehele binnen en buiten inventaris m.u.v. persoonlijke zaken; de houtkachel is in 2021 voor het laatst geveegd; de oplevering in onderling overleg, dit jaar mogelijk!

Het Park:
Het vakantiepark Summio Port Greve, met 575 accommodaties, bevindt zich direct aan het Zeeuwse Grevelingenmeer. Hier kunt u genieten van strandwandelingen, vliegeren, surfen, zeilen en zonnebaden. Ervaar het buitenleven en de prachtige omgeving. Vanuit uw verblijf in Den Osse/Brouwershaven bent u snel bij de Deltawerken en Deltapark Neeltje Jans. Door de nabijheid van verschillende dorpen krijgt u een goed beeld van het dagelijkse leven in Zeeland. Kinderen zullen zich geen moment vervelen op het vakantiepark, met activiteiten zoals knutselen in de Bollo Club, spetteren in het overdekte zwembad en glijden van de 59 meter lange glijbaan met lichteffecten.

Kenmerken

Vastgoed IDZE104597
Aantal slaapkamers3
Aantal badkamers2
Woonoppervlakte82 m²
Perceeloppervlakte760 m²
Bouwjaar1995
Vraagprijs
Vraagprijs € 449.500,- k.k.

Contact met de Aanbieder

Naam*(Vereist)
Optie
Ik wil graag

ONTVANG REGELMATIG UPDATES