fbpx

Recreatievastgoed te koop in BROUWERSHAVEN

Asterias (nr: 24), 4318 NG, BROUWERSHAVEN | Ref. ZE104871

90 m² € 395.000,- k.k.

Delta Makelaardij

Omschrijving

Recreanten opgelet! Namens onze opdrachtgever biedt DELTA Makelaardij met enthousiasme deze verrassend ruime vrijstaande vakantiewoning te koop aan. Gelegen op een prachtig perceel eigen grond van maar liefst 818m2, grenzend aan idyllische landerijen, is deze woning geschikt voor 6 tot 8 personen. De indeling omvat een royaal aangebouwde woonkamer met rondom glaspartijen, vier slaapkamers en twee badkamers. De tuin is een waar paradijs, met liefde aangelegd en goed onderhouden, biedt het dagelijkse genot van zon en schaduw. Laat u verwelkomen door het gezang van vogels en spelende konijntjes. Hier vindt u ultieme rust en ontspanning!

De woning zit NIET in de verhuur en is daardoor direct beschikbaar voor eigen gebruik.

Welkom aan de Asterias 24 te Brouwershaven.

Enkele kenmerken van deze woning:
- vrijstaande 6 tot 8 persoons woning;
- grote aanbouw aan de achterzijde;
- 4 slaapkamers en 2 badkamers;
- volledig geïsoleerd en geheel dubbel glas;
- schilderwerkzaamheden uit 2021;
- Cv-opstelling Intergas 2023.

Begane grond indeling
Bij binnenkomst in de woning betreedt u de hal, waar aan uw linkerzijde de badkamer is gelegen. Deze badkamer is voorzien van een toilet, wastafel met meubel en een inloopdouche. Vanuit de hal loopt u door naar de open keuken, uitgerust met in- en onderbouwapparatuur. Hier vandaan bereikt u de eetkamer en de woonkamer, die uitkijkt op de tuin. Geniet van een prachtig uitzicht over de tuin rondom de woning en de aangrenzende landerijen! Via dubbele schuifdeuren heeft u toegang tot de achtertuin. Vanuit de eetkamer kunt u naar de slaapvertrekken en de tweede badkamer. Deze tweede badkamer beschikt over een tweede toilet, wastafel met meubel en een inloopdouche.

Een vaste trap in de eetkamer leidt u naar de eerste verdieping, die geschikt is als slaapvertrek. Daarnaast is er een ruime plek voor eventueel een extra slaapplek of bergruimte. Twee dakramen zorgen voor natuurlijke lichtinval en ventilatie, wat ideaal is!

Via de tuin heeft u toegang tot de naastgelegen berging, waar de witgoedaansluitingen, de vloerverwarming unit en de cv-opstelling zijn geplaatst.

Tuin
De prachtige tuin rondom de woning biedt het hele jaar door een oase van groen, heerlijke beschutting en veel privacy. Er zijn verschillende zitterrassen, waaronder één op de ochtend- en middagzon, en één op de avondzon. De grote houten blokhut naast de woning is ideaal voor uw tuinspullen en gereedschap. Vanuit de tuin heeft u een weids uitzicht over de landerijen, met zelfs in de verte de Sint Nicolaas Kerk.

Algemeen
De woning wordt verwarmd en voorzien van warm water door de cv-opstelling Intergas 2023, in combinatie met vloerverwarming in de aangebouwde serre. De woning wordt verkocht inclusief inventaris, met uitzondering van persoonlijke spullen. De oplevering is in onderling overleg en kan op korte termijn plaatsvinden.

Er is een actieve Vereniging van Eigenaren (VVE) voor het onderhoud aan en rondom het park, inclusief groen- en wateronderhoud. De jaarlijkse bijdrage bedraagt circa €2.600,-, inclusief voorschot water en verontreinigingsheffing. Daarnaast is er ongeveer €1.000,- forenzenbelasting per jaar en €1.200,- voor gas en elektra per jaar. Wifi + TV kosten bedragen €280,- per jaar.

Het park
Het vakantiepark Summio Port Greve, met 575 accommodaties, bevindt zich direct aan het Zeeuwse Grevelingenmeer. Hier kunt u genieten van strandwandelingen, vliegeren, surfen, zeilen en zonnebaden. Ervaar het buitenleven en de prachtige omgeving. Vanuit uw verblijf in Den Osse/Brouwershaven bent u snel bij de Deltawerken en Deltapark Neeltje Jans. Door de nabijheid van verschillende dorpen krijgt u een goed beeld van het dagelijkse leven in Zeeland. Kinderen zullen zich geen moment vervelen op het vakantiepark, met activiteiten zoals knutselen in de kids Club, spetteren in het overdekte zwembad en glijden van de 59 meter lange glijbaan met lichteffecten.

Kenmerken

Vastgoed IDZE104871
Aantal slaapkamers4
Aantal badkamers2
Woonoppervlakte90 m²
Perceeloppervlakte818 m²
Bouwjaar1990
Vraagprijs
Vraagprijs € 395.000,- k.k.

Contact met de Aanbieder

Naam*(Vereist)
Optie
Ik wil graag

ONTVANG REGELMATIG UPDATES